Obecny czas: 17 Wrz 2014, 13:32 Wyszukiwanie zaawansowane

Pożyczki społecznościowe

Forum kredyty dla zadłużonych osób i firm ze złą historią kredytową w BIK. Restrukturyzacje kredytów, pożyczki prywatne oraz negocjacje z bankami. Kredyty z komornikiem.

Pożyczki społecznościowe

Postprzez witek » 27 Lis 2010, 11:02

Może to być jedna z form, która pomoże zaciągnąć kredyt osoba zadłużona, nie mająca szans na kredyt w bankach. Można znaleźć takie informacje na portalach internetowych, które pośredniczą w procederze finansowym, jakim są pożyczki społecznościow. Pożyczka społecznosciowa to pożyczanie pieniędzy, gdzie nie występuje bnak. Pożyczki społecznościowe to umowa pozyczenia pieniędzy pomiędzy pozyczkodawcą a pozyczkobiorcą.. Pożyczkobiorca zamieszcza swoją ofertę na danym portalu, a pożyczkodawca wyszukuje dla siebie odpowiednią, posiłkując się oferowanymi stawkami oprocentowania, kwotą jak i czasem spłaty. Pożyczka społecznościowa to umowa, w której zawarte są wszystkie istotne informacje. Ważnym argumentem jest fakt, że pozyskane w tej sposób pieniądze można wydać na co tylko się zechce – bez obserwacji czujnego oka banku.

witek

Re: Pożyczki społecznościowe

Postprzez Eustachy » 27 Lis 2010, 23:17

To nowość na polskim rynku finansowym, na razie wszystko to raczkuje, więc transakcji jest nie wiele, ale myślę, że z pewnym czasem będzie to niezła forma zainwestowania swojego kapitału, a z drugiej strony pozyskanie taniego kapitału niz w bankach i innych lichwiarskich instytucjach finansowych.
Eustachy

Postprzez gerard » 03 Gru 2010, 23:14

To bardzo dobry sposób na pozyskanie taniego pieniądza i tych, którzy mają problemy z bankami. Polecam kokos, tam można coś sobie znaleźć, które spełnią oczekiwania.
gerard

Postprzez geolog » 10 Gru 2010, 11:49

Pożyczyć pieniądze od kogoś w ramach takiej pożyczki społecznościowej to bym pożyczył, ale nie mam zaufania jakbym ja miał być takim pożyczkodawcą w takiej pożyczce. Odnoszę wrażenie, ze takim pożyczkami interesują się zazwyczaj ludzie, którzy mają zamkniętą drogę do kredytów w bankach, nie zawsze oznacza to, że są niewypłacalni wobec banków, a często nie mają zdolności kredytowej.
geolog

Postprzez abc » 15 Gru 2010, 13:01

Polskie społeczeństwo jest nadal tradycyjne i takie pożyczki społecznościowe jeszcze nie cieszą się wielkim zaufaniem. Jeszcze długo potrwa, aby ludzie zawierali takie umowy pożyczek społecznościowych.
abc

Postprzez Kamileusz » 30 Sty 2011, 20:28

Nie znam na razie nikogo, kto pożyczyłby pieniądze w taki sposób. Jeśli ktoś nie może dostać kredytu w banku, to jaką mamy pewność, że nam pieniądze odda?? Chyba żadną, a jeśli już jakąś to bardzo minimalną.
Kamileusz

Postprzez monika30pawl » 01 Lut 2011, 08:50

Również podchodzę sceptycznie do tego typu ofert, ale stały się one coraz popularniejsze. Szperałam w necie i znalazłam kilkanaście takich portali przydałyby się jakieś opinie ludzi którzy skorzystali... sama to rozważam, gdyż do wymarzonego samochodu brakuje mi 6tys a do banków jestem sceptyczna ;/
monika30pawl

Postprzez Mona » 02 Lut 2011, 22:45

W taki sposób nie brałem jeszcze pożyczki, ani nie pożyczałem, bo też podchodzę do tego sceptycznie, można trafić na jakiegoś cwaniaczka, który majątek sprzeda, albo przekaże komuś z rodziny i będzie nie wypłacalny.
Mona

Postprzez monika30pawl » 03 Lut 2011, 09:53

Właśnie tego najbardziej się boję bo jak tu zaufać obcej osobie? Dlatego taki portal pożyczkowy musiałby mieć jakieś porządne zabezpieczenia itp...
monika30pawl

Postprzez ted » 03 Lut 2011, 11:34

Zabezpieczeniem dla takiego pozyczkodawcy jest to, że inwestycja w taka pozyczkę społecznosciową jest bardziej opłacalna niż lokaty terminowe czy inwestycja w bony skarbowe, obligacje. A ryzyko niestety jest takie jak inwestycja w akcje, czyli bardzo ryzykowne.
ted

Następna

Wróć do Kredyty dla zadłużonych

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości